Ma Ti Ke To Pe La Su  
    1 2  
  3 4 5 6 7 8 9  
  10 11 12 13 14 15 16  
  17 18 19 20 21 22 23  
  24 25 26 27 28 29 30  
Neo aikavaraus

 

KATUSÄHLYTOUR’08 NAANTALISSA
La 09.08.2008 klo 10:00

KATUSÄHLY TOUR ´08 Naantali 9.8.2008
Otteluohjelma

kenttä kello sarja koti vieras

kenttä 1 10:00 Miehet, lohko A Pena Panthers - Naantalin Aurinkoiset 5 - 2
kenttä 1 10:15 Miehet, lohko A MVK - Terveet Kädet 2 - 0
kenttä 1 10:30 SNP-sarja MP-TIIMI - Mystic 2 - 7
kenttä 1 10:45 Miehet, lohko A Kebab ranskalaisilla ja pieni kokis - Pena Panthers 4 - 4
kenttä 1 11:00 Junnupojat Runners White - Runners Black 3 - 13
kenttä 1 11:15 Miehet, lohko A Naantalin Aurinkoiset - Terveet Kädet 3 - 3
kenttä 1 11:30 SNP-sarja KasPas2 - MP-TIIMI 6 - 1
kenttä 1 11:45 Miehet, lohko A Kebab ranskalaisilla ja pieni kokis - MVK 5 - 3
kenttä 1 12:00 Miehet, lohko A Terveet Kädet - Pena Panthers 6 - 1
kenttä 1 12:15 SNP-sarja Radio Rocks - MP-TIIMI peruttu
kenttä 1 12:30 Junnupojat Runners Blue - Runners White 9 - 3
kenttä 1 12:45 Miehet, lohko A Naantalin Aurinkoiset - Kebab ranskalaisilla ja pieni kokis 2 - 2
kenttä 1 13:00 Miehet, lohko A Pena Panthers - MVK 3 - 3
kenttä 1 13:15 SNP-sarja MP-TIIMI - Työkalupakki 2 - 6
kenttä 1 13:30 Miehet, lohko A Terveet Kädet - Kebab ranskalaisilla ja pieni kokis 6 - 2
kenttä 1 13:45 Miehet, lohko A MVK - Naantalin Aurinkoiset 7 - 3
kenttä 1 14:00 Olavin maili klo 14.00-14.30
kenttä 1 14:15 Olavin maili klo 14.00-14.30
kenttä 1 14:30 Junnupojat Runners Blue - Runners Black 2 - 14
kenttä 1 14:45 Sekasarja KasPas2 - Työkalupakki 5 - 5
kenttä 1 15:00 Miehet, puolivälierä1 MVK - Kalannin Pallo -65 3 - 2
kenttä 1 15:15 Miehet, puolivälierä2 SBS Esat - Kebab ranskalaisilla ja pieni kokis 7- 3
kenttä 1 15:30 JunnuPojat Finaali Runners Black - Runners Blue 1 - 9
kenttä 1 15:45 Miehet, välierä1 MVK - FBC Pekka Töpöhäntä 3 - 5
kenttä 1 16:00 Sekasarja Finaali KasPas2 - Työkalupakki 4 - 2
kenttä 1 16:15 Miehet finaali FC Pekka Töpöhäntä - Terveet Kädet 3 - 7


kenttä kello sarja koti vieras

kenttä 2 10:00 Miehet, lohko B Broadwayn Rappioituneet Tähdet - Kalannin Pallo -65 4 - 5
kenttä 2 10:15 Junnupojat Runners White - Runners Blue 4 - 6
kenttä 2 10:30 Miehet, lohko B SBS Esat - Korpisalo 6 - 6
kenttä 2 10:45 SNP-sarja Radio Rocks - Työkalupakki peruttu
kenttä 2 11:00 Miehet, lohko B FC Pekka Töpöhäntä - Broadwayn Rappioituneet Tähdet 5 - 3
kenttä 2 11:15 Miehet, lohko B Kalannin Pallo -65 - Korpisalo 2 - 6
kenttä 2 11:30 SNP-sarja Työkalupakki - Mystic 5 - 13
kenttä 2 11:45 Junnupojat Runners Black - Runners Blue 10 - 1
kenttä 2 12:00 Miehet, lohko B FC Pekka Töpöhäntä - SBS Esat 5 - 5
kenttä 2 12:15 Miehet, lohko B Korpisalo - Broadwayn Rappioituneet Tähdet 15 - 1
kenttä 2 12:30 SNP-sarja Mystic - KasPas2 8 - 3
kenttä 2 12:45 Miehet, lohko B Kalannin Pallo -65 - FC Pekka Töpöhäntä 4 - 3
kenttä 2 13:00 Miehet, lohko B Broadwayn Rappioituneet Tähdet - SBS Esat 3 - 8
kenttä 2 13:15 Junnupojat Runners Black - Runners White 10 - 0
kenttä 2 13:30 SNP-sarja KasPas2 - Radio Rocks peruttu
kenttä 2 13:45 Miehet, lohko B Korpisalo - FC Pekka Töpöhäntä 4 - 5
kenttä 2 14:00 Olavin maili klo 14.00-14.30
kenttä 2 14:15 Olavin maili klo 14.00-14.30
kenttä 2 14:30 Miehet, lohko B SBS Esat - Kalannin Pallo -65 8 - 3
kenttä 2 14:45 Pojat, alle 16v Radio Rocks - Mystic peruttu
kenttä 2 15:00 Miehet, puolivälierä4 FBC Pekka Töpöhäntä - Pena Panthers 6 -2
kenttä 2 15:15 Miehet, puolivälierä3 Terveet Kädet - Korpisalo 8 - 2
kenttä 2 15:30 Pojat Finaali Työkalupakki - Mystic 3 - 12
kenttä 2 15:45 Miehet, välierä2 SBS Esat - Terveet Kädet 2 - 6

Miesten sarjan kaksi parasta:
1. Terveet Kädet
2. FBC Pekka Töpöhäntä

Sekasarjan kaksi parasta:
1. KasPas2
2. Työkalupakki


Poikien alle 16 v. sarjan voittaja:
1. Mystic

Poikien alle 12 v. sarjan kolme parasta:
1. Runners Black
2. Runners Blue
3. Runners White


VW Hyötyautojen katusählyturnaus

Otteluohjelma

klo joukkue A joukkue B
10:00 Helsinki - Hämeenlinna 6 - 5
10:15 Lappeenranta - Iisalmi I
10:30 Espoo - Iisalmi II
10:45 Vantaan VW Center - Carsport 2 - 10
11:00 Lappeenranta - Kouvola 2 - 4
11:15 Espoo - Pori 2 - 3
11:30 Huittinen - Maahantuonti 9 - 4
11:45 Hämeenlinna - Vantaan VW Center 5 - 2
12:00 Huittinen - Jyväskylä I 4 - 3
12:15 Iisalmi I - Kouvola
12:30 Iisalmi II - Pori
12:45 Maahantuonti - Jyväskylä I 3 - 7
13:00 Carsport - Helsinki 4 - 4
13:15 Iisalmi I - Lappeenranta
13:30 Iisalmi II - Espoo
13:45 Jyväskylä I - Huittinen 2 - 5
14:00 Helsinki - Vantaan VW Center 6 - 1
14:15 Kouvola - Lappeenranta 6 - 4
14:30 Pori - Espoo 3 - 6
14:45 Maahantuonti - Huittinen 2 - 3
15:00 Hämeenlinna - Carsport 3 - 5
15:15 Kouvola - Iisalmi I
15:30 Pori - Iisalmi II
15:45 Jyväskylä I - Maahantuonti 7 - 4
16.15 Helsinki - Espoo 4 - 3
16.30 Huittinen - Kouvola 7 - 4
17.00 Espoo - Huittinen 5 - 2
17.30 Kouvola - Helsinki 3 - 4

VW Hyötyautojen turnauksen mitalit:
1. Helsinki
2. Kouvola
3. Espoo


Takaisin

Tuloksia
Yhteistyössä

Fat Pipe Jab

Vakuutusyhtiö IF

Turun Osuuskauppa

Kirvestyö Kelahaara

Sormat

 
 
Kevennetty versio sivuista     Ylläpitoliittymät     Powered by Nemedia Oy